SPOR FAALİYETLERİ

Anasayfa / Spor Faaliyetleri

1987 yılında kurulmuş olan Masa Tenisi Kulübümüz, Masa Tenisi Türkiye Süper Liginde yer almakta ve sürekli şampiyonluk yarışında olan takımların başında yer alarak ilimizi başarı ile temsil etmektedir. Süper Ligde, 4 şampiyonluk yanı sıra defalarca ikinci ve üçüncü olmuştur. Türkiye Kupası müsabakalarında da birçok kez şampiyon olan Çiltar Adana Masa Tenisi İhtisas Kulübümüz, ayrıca, Avrupa (ETTU) Kupasında da Ülkemizi basari ile temsil eden kulüplerden biridir. Geçtiğimiz sezonda da ikinci kez hem Türkiye Masa Tenisi Süper ligi, hem de Türkiye Kupası Şampiyonu olmuştur.

Kulübümüz, Milli Eğitim ve Emniyet Müdürlükleri ile birlikte sosyal sorumluluk projelerinde de yer alarak özellikle riskli bölgelerdeki küçük yastaki çocuklara Masa Tenisini ve sporu sevdirmek için çalışmalar yapmaktadır Çiltar Adana Masa Tenisi İhtisas Kulübü, Türkiye liglerinde dört takımla Adana’yı temsil etmektedir. Süper Ligde Erkek ve Kadın takımları ile ikinci Ligde erkek B takımı, Üçüncü Ligde de kadın B takımları ile mücadele etmektedir. Süper Lig’deki erkek takımımız 2022-2023 sezonunun ilk yarısını lider olarak kadın takımımız ise dördüncü olarak tamamlamıştır.

Çiltar, Sosyal ve Sportif faaliyetlerin, bunun yanı sıra rehabilitasyon(Alzheimer ve Parkinson) Merkezi olarak da faaliyet göstermesi planlanan bir tesisin Adana’da hayata geçirilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.
ÇİLTAR, son onbeş yıldır İç Anadolu bölgesinde yaptığı çilek fidesi üretimi ile çiftçilerimize her dönemde olduğu gibi sağlıklı, kaliteli yüksek verimli çilek çeşitleri ile hizmet vermektedir.
Site Haritası
Hemen Arayın
Whatsapp İletişim